Kroz projekt “Jesen na Ratarnici” izradili radio spot

Datum objave: 21. svibnja 2024.

Divna suradnja naših maturanata, zanimanja agrotehničar i maturanata Ekonomske škole, zanimanja ekonomist kroz projekt “Jesen na Ratarnici – uberi -preradi – promoviraj” u ovoj školskoj godini završila je radionicom tijekom koje su osmislili i izradili radio spot i promidžbeni plakat za vino.

Podsjetimo, kroz ovaj su projekt uz profesoricu Zvjezdanu Farkaš s Ekonomske škole i našu profesoricu Mirelu Višaticki učili kako proizvesti kvalitetno vino te kako ga pripremiti i plasirati na tržištu.
Tako su proizveli Pinot sivi te promidžbene materijale kojima bi ga predstavili kupcima. Svi sudionici projekta dobili su zahvalnice.
Od profesorica doznajemo kako su učenici bili jako kreativni pri izradi radio spota te da su ga s veseljem radili.
Profesorica Višaticki dodaje kako je zajedno s učenicima uživala tijekom cijelog projekta. Kaže da su učenici posebno zadovoljni kreativnim dijelom projekta tijekom kojega su radili na osmišljavanju promotivnih materijala za vino iz vlastite proizvodnje. Posebno ih je veselilo što su imali priliku surađivati s učenicima iz druge škole.

Čestitamo učenicima i profesoricama na prekrasnoj suradnji i zanimljivom projektu uz podršku da tako i nastave!

Njihove uratke možete vidjeti na poveznici:

Foto: M. V.