Erasmus+ u Sevilli – Španjolska

Datum objave: 5. ožujka 2024.
Kategorije: Erasmus+ | Naslovnica | Projekti

Jučer je u Sevillu, južnu Španjolsku, otputovalo 10 učenica i učenika, zanimanja agrotehničar te 6 učenica i učenika, zanimanja agroturistički tehničar. Tamo će biti dva tjedna u okviru Erasmus + projekta “Ready 2 go green”. Koordinatorica projekta je profesorica Kristina Gajić.

U pratnji su im profesorice Mirela Višaticki, koja je i sudjelovala u izradi, pripremama i organizaciji ovoga projekta te Ivona Bećirović.
Profesorica Višaticki nam je rekla kako su učenici zadovoljni smještajem, očarani ljepotom Seville, a posebno mnogobrojnim stablima palmi i ukrasnih naranči.
Naši agrotehničari će nadograđivati svoja znanja iz struke u mikrobiološkom laboratoriju, a agroturistički tehničari kod uzgajivača konja.
Učenice, učenici i profesorice šalju vam velike pozdrave iz Španjolske!

Foto: M. V.

Facebook foto galerija: