U Sevilli na farmi konja

Datum objave: 5. ožujka 2024.
Kategorije: Erasmus+ | Naslovnica | Projekti
Danas su naši agroturistički tehničari: Nikola Omerović, Bernarda Spajić, Valentina Kostelac, Paula Majetić, Gabrijela Jurić i Nikolina Karmišević u okviru Erasmus + projekta “Ready 2 go green” prvi radni dan na farmi konja Yeguada Francisco Olivera. S. L. u Sevilli.

Doznajemo da su konje vodili na trčanje, kupali ih, timarili, vodili na napajanje te im očistili staje.
Profesorica Bećirović, koja je s njima u pratnji, kaže kako su učenice i učenici jako sretni na farmi te da im se ljubav prema konjima javila na prvi pogled.
Dodaje, kako su se našim učenicama i učenicima, ove plemenite životinje toliko svidjele da bi ih najradije poveli svojim kućama. Kaže također, kako su se neki bojali prići konju ali su taj strah prevladali te su ih vrlo brzo vodili i u šetnju.

Foto: I. B.