Dane kruha i zahvalnosti za plodove zemlje, ove smo godine obilježili na malo drugačiji način. Izašli smo iz naše Škole kako bi ih proslavili u društvu štićenika Doma za stare i nemoćne Požega.U pratnji profesorica Katarine Džalto i Tonke Šarić, učenice i učenici,...










