Međužupanijsko stručno vijeće prehrane u našoj Školi

Datum objave: 17. lipnja 2024.
Kategorije: Aktivnosti | Naslovnica | Vijesti

U petak 15. lipnja 2024. naša Škola bila je domaćin Međužupanijskog stručnog vijeća prehrane za nastavnike strukovnih predmeta srednjih strukovnih škola te stručne učitelje – majstore podsektora prehrane.

Doznajemo kako su teme i predavači bili zanimljivi te da su u suradnji s Fakultetom turizma i ruralnog razvoja u Požegi posjetili njihov vinski praktikum u Podgorju.

Predavači / Teme:

1. Doc. Dr. sc. Berislav Andrlić: Proizvodnja desertnih vina na Fakultetu turizma i ruralnog razvoja u Požegi
  2. Tonka Šarić,mag.ing. univ.spec.techn. aliment, prof. savjetnik i Katarina Džalto, dipl.ing. prof. mentor – Radionica: Šarena priča
  3. Šeherzada Šaini Talić, dipl. ing., izvrsni savjetnik i Jasmina Cvetnić, dipl.ing. prof. savjetnik: eTwinning projekt: Hranom do zdravlja
  4. Tonka Šarić,mag.ing. univ.spec.techn. aliment, prof. savjetnik: Raštika – zeleni hit
  5. Šeherzada Šaini Talić, dipl. ing., izvrsni savjetnik, Ktarina Džalto dipl. ing., prof. mentor: Organoleptika tjestenine.