OBJAVE

OBAVIJEST O REZULTATIMA NATJEČAJNOG POSTUPKA ZA POMOĆNIKE U NASTAVI

Datum objave: 6. rujna 2024.

Nakon provedenog natječajnog postupka donesena je odluka o izboru 6 pomoćnika/pomoćnica u nastavi na određeno, nepuno radno vrijeme i to:

  1. I.J., rođ. 12.12.1983.
  2. M.J., rođ. 12.10.1986.
  3. A.T., rođ. 2.9.1992.
  4. J.B., rođ. 22.1.1996.
  5. L.K., rođ. 14.2.1975.
  6. A.Š. , rođ. 28.5.1995.

Pročitajte još:

Natječaj

Natječaj

N A T J E Č A J za zasnivanje radnog odnosa Nastavnik poljoprivredne grupe predmeta – magistar inženjer ekološke poljoprivrede i ruralnog razvoja, na neodređeno, puno radno vrijeme, 1 izvršitelj/ica Natječaj(PDF)

Pročitajte više
Obavijest

Obavijest

Odluka o poništenju natječaja za zasnivanje radnog odnosa objavljenog dana 14. IO. 2026. Nastavnik inženjer poljoprivrrdne grupe predmeta — magistar inženjer ekološke poljoprivrede iruralnog razvoja na neodređeno, puno radno vrijeme, 1 izvršitelj/ica. ODLUKA...

Pročitajte više
O B A V I J E S T

O B A V I J E S T

Obavještavaju se kandidati/kinje koji su podnijeli prijave na natječaj objavljen dana 06. 10. 2026. za radna mjesta: 1.Pomoćnik/ica u nastavi – 1 izvršitelja/ice na određeno nepuno – 5 sati dnevno – 25 sati tjedno radno vrijeme do 31. kolovoza 2027.2.Pomoćnik/ica u...

Pročitajte više
Skip to content