Uspješno sudjelovanje 3. b na natječaju „Kreativni i neovisni”

Datum objave: 13. lipnja 2024.

Učenice i učenici trećeg razreda, zanimanja agroturistički tehničar i ove su godine uspješno sudjelovali na natječaju „Kreativni i neovisni“ uz svoju mentoricu, profesoricu Snježanu Kanižaj Sečkar.

Natječaj su raspisali Županijsko stručno povjerenstvo za suzbijanje zlouporabe droga i Zavod za javno zdravstvo.
Danas je održana svečana dodjela u prostoru Coworking centra Panora na kojoj su učenicima i njihovim mentorima uručene nagrade, zahvalnice i priznanja.
Tako su u kategoriji izrade instalacije o štetnosti droga Valentina Kostelac i Bernarda Spajić osvojile 1. mjesto.
Instalacijom o štetnosti alkohola Nikola Omerović i Matea Cindrić osvojili su 2. mjesto, kao i Rea Kristić, Nikolina Karmišević i Mihael Filić izradom instalacije o posljedicama ovisnosti o kocki.
Lana Fumić i Maja Kindler osvojile su 3. mjesto za svoj rad o štetnosti energetskih pića.

Od profesorice Kanižaj Sečkar doznajemo, kako je sudjelovanjem u ovom natječaju cilj bio motivirati učenice i učenike da stječu znanje i razvijaju stavove o štetnim posljedicama uporabe sredstava ovisnosti te da pronađu pozitivne načine dokazivanja kroz sposobnosti i talente koje imaju.

Čestitamo našim učenicama i učenicima i mentorici!

Foto: S. K. S.