Održana regionalna razina kviza znanja “Mreža čitanja”

Datum objave: 11. ožujka 2024.

Dana 8. ožujka 2024. održana je regionalna razina kviza znanja “Mreža čitanja”. Natjecalo se 613 učenica i učenika srednjih škola, a među njima je bila i naša učenica Lorena Grgić iz 3. D razreda.

Na regionalnoj razini natjecanja se putem online kviza provjeravalo poznavanje radnje romana “Hotel Wartburg” autora Zorana Žmirića, grafičkog romana “Perzepolis: priča o jednom djetinjstvu” autorice Marjane Satrapi te poznavanje dodatne literature vezane uz žanr romana,  biografije pisaca i slično.

S obzirom da je naša Lorena Grgić trenutno na Erasmus+ mobilnosti u Portugalu, zahvaljujemo joj na motiviranosti i volji da uz sve svoje obveze izdvoji vrijeme i za sudjelovanje u kvizu znanja “Mreža čitanja”. Zahvaljujemo i profesoricama Katarini Džalto i Tonki Šarić koje su se pobrinule za regularnost provedbe natjecanja.